GÜLTEKİN PEYNİRCİLİK | HAKKIMIZDA

GÜLTEKİN peynircilik markası 1967 yılından bu yana Diyarbakır’da gıda ve hizmet sektöründe devam etmektedir. Günümüze kadar varlığını sürdüren GÜLTEKİN Peynircilik, sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayan ürün grupları ve deneyimli çalışanları ile faaliyet göstermektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile Diyarbakır’da hizmet vererek,lezzetlerinin tüm sofralarda yer almasını sağlamış, GÜLTEKİN markasını büyüterek sektöründe tanınan bir şirket haline gelmiştir. Çok kısa bir süre içinde Diyarbakır’ın elit semtlerinde açtığı şubeleri ile büyümeye devam eden GÜLTEKİN, marka değerini kaliteli ürün ve gıda güvenliği ilkelerinden almaktadır.

Özverili takım çalışması sayesinde GÜLTEKİN Peynirciliğin büyümedeki başarısının, bugüne kadar olduğu gibi
bundan sonra da devam edeceğini garanti etmekteyiz. Bu bilinç içinde hedeflerimize ulaşma yönünde bizlere verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz.

Sağlığınızı en az sizin kadar düşünüyoruz.

GÜLTEKİN PEYNİRCİLİK | MİSYONUMUZ

Anadolu'nun doğal ve yöresel tüm ürünlerini, başta kalite ve ekonomi, sonrasında iyi hizmet ve hijyen gibi firma özdeğerleri anlayışıyla siz kıymetli müşterilerine sunmaktır.

GÜLTEKİN PEYNİRCİLİK | VİZYONUMUZ

Hijyen koşullarını güncel yöntemler doğrultusunda takip etmek, ürün tedarik sürecini en etkin biçimde kullanmak, yeni ürün arayışında kaliteden asla ödün vermemektir. Kaliteli ve sağlıklı ürünleri, temiz ve hijyenik bir ortamda, güleryüzlü personeli aracılığıyla, süreklilik arz eden bir döngü sayesinde sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimiz tamamen doğal olup Fermante yapılanma süreci temel kriterimizi oluşturur. Üretim niteliği ve fiyat/kalite oranı bakımından zengin olmayan mayalanma süreçli ürünler asla tercihimiz olmamıştır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.