ÖZEL URFA BİBER SALÇASI EV YAPIMI(ÇOK ACI) (1 KG)
ÖZEL URFA BİBER SALÇASI EV YAPIMI(ÇOK ACI) (1 KG)
ÖZEL URFA BİBER SALÇASI EV YAPIMI(ÇOK ACI) (1 KG)

ÖZEL URFA BİBER SALÇASI EV YAPIMI(ÇOK ACI) (1 KG) (8000000000391)

Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)

ÖZEL URFA BİBER SALÇASI EV YAPIMI:

Yerli cins biberlerin özenle seçilerek ezildiği ve yakıcı Urfa sıcağında kurutularak tutturulması zor kıvamına getirildiği eşsiz ev yapımı acı ve tatlı Urfa biber salçası.

Salça yemeklerimizin hatta hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Ülkece o kadar seviyoruz ki salçanın katılmadığı bir yemeği düşünmek bile anlamsız olabiliyor. sizler için en kaliteli biberi tam mevsiminde toplanıyor ve geleneksel yöntemlerle özenle işleniyor Elde edilen salçalar güneşte pişiriliyor (kurutuluyor / olgunlaştırılıyor) size de bu doğal lezzetin keyfini sürmek kalıyor.

Ev yapımı biber salçası sadece yemeklere lezzet katmakla kalmıyor aynı zamanda birçok faydası ile de sağlığımıza katkı sağlıyor. C vitamini oldukça fazla olan bu lezzet ile sofralarınız daha da şenlenecektir. Ev yapımı biber salçası kırmızıbiberlerin içerdiği tüm faydaları kendi içinde de barındırmaktadır.

Sizde hemen sağlıklı ve lezzetli Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası siparişi vererek hem yemeklerinizin lezzetine lezzet katın hem de sağlıklı beslenin.

 


Paylaş :
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR